THY Miles And Smiles ile Mil Kazanma

Turkish Airlines için sadık yolcu programı olan Miles and Smiles ile uçuşlarınızdan ve program ortaklarından yapacağınız alışverişlerinizden mil kazanır ve bu millerle ödül bilet alabilirsiniz.

TK ile başlayıp 9 haneli rakam ile devam bir kart numarası alarak mil kazanma avantajlrından yararlanabilirsiniz. Henüz üye değil iseniz THY ana sayfasından “Miles&Smiles” sekmesi altındaki üye ol bağlantısına tıklayarak Türk Hava Yolları ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Üyeliğiniz ardından Miles%Smiles ile Türk hava Yolları ve Anadolu Jet ile yapacağınız uçuşlarınızdaki uçak bileti sayesinde mil kazanma şansına sahip olacaksınız. Bu uçuş mileri yanında, program ortakları ile yapacağınız araç kiralama, otel konaklama, akaryakıt, market, sigorta vb. alışverişlerinizden de uçmadan daha karada iken mil kazanma imkanınız olacak.

Böylece biriktirdiğiniz uçuş milleri ile ödül bilet alarak ücretsiz uçak bileti satın alabilirsiniz.

Uçuşlardan Mil Kazanma

Yaptığınız her uçuş için uçak biletinizin sınıfına ve uçtuğunuz destinasyonun değerine göre mil kazanırsınız. Uçak biletinizi THY resmi web sitesinden alabileceğiniz gibi, Turna, enuygun vb. bilet sitelerinden alabilirsiniz. Nereden aldığınız farketmeksizin aynı mili kazanırsınız. Zira çoğu zaman uçak bileti satış sitelerinde daha ucuza Türk hava Yolları uçak biletleri bulunabilmekte.

Program Ortakları İle Mil Kazanma

Türk Hava Yolları sık uçan yolcu programı Milse  Smiles ile program ortaklığı yapan bir çok firmada yaptığınız harcamalarda size uçuş mili kazanma şansı verir. Rent a car, otel, restoran, market, eğlence parkı vs. bir çok noktadan kolaylıkla mil kazanabilir ve biriktirdiğiniz miller ile ödül bilet alarak bedava uçak bileti alabilirsiniz.

Arkadaşını Davet Ederek Mil Kazanma

Miles  Smiles üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra You & friends sekmesi altından arkadaşlarınızı programa üye olmaya davet edebilirsiniz. Üye olan arkadaşınızın yaptığı ilk uçuşun ardında sizde 500 bonus mili kazanırsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.