Kategoriler: BlogUçak Bileti

Manchester İstanbul Uçak Bileti

İngiltere’nin bu daha çok futbol takımları ile ünlü şehri Manchester İstanbul uçak bileti bulmanın en ucuz ve uygun yolu nedir sorusuna cevap aramaya çalışalım.Burada İngiltere ucuz uçak bileti için öncelikle erken rezervasyon yaptırmak çok önemli.

Özellikle skyscanner üzerinden geniş search yapabilirsiniz. Diğer taraftan özellikle yaz döneminde charter uçuşlar da size çok güzel fırsatlar denk getirebilir. En iyisi siz aşağıdaki arama formu ile dünyanın en çok seçenekli uçak bileti arama motorundan sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Daha ucuz fiyatlar için turna uygulamasına bakabilirsiniz. Bu şehirlere uçup başka bir uçağa yada tren veya otobüse atlayıp Manchester İstanbul uçak bileti masrafınızı en ucuza düşürebilirsiniz.

Uçak Bileti Alternatifleri

İstanbul Manchester uçak bileti alternatiflerini şöyle sıralayabiliriz.

  • Türk Hava Yoları: THY İstanbul Manchester hattında sabah ve öğle çıkışlı günde iki seferi bulunmaktadır. Bunlar yaklaşık 4 saat süren aktarmasız uçuşlar olup
  • Antalya Manchester: Bu hatta Easy Jet gece uçuşları ile ekonomik fiyatlara bilet bulabilirsiniz. Yaz dönemlerinde ise Thomas Cook charter uçuşlar gerçeklştirmekte.
  • Dalaman Manchester: Buradanda easyjet ve Thomas Cook mevsimseul uçuşlar gerçekleştirmekte.
  • İzmir Manchester: Bu hatta direkt uçuşlar sadece yaz aylarında olmakta. İstanbul aktarmalı yada yakın Avrupa aktarmalı uçabilirsiniz. Vya Pegasus ile İzmir Londra Stansted uçup Manchester’e geçebilirsiniz. Bu bazen çok ekonomik olabiliyor.
  • Ankara Manchester: Bu hatta da direkt uçuş olmamakla birlikte Avrupa aktarmalı uçuşlar bulabilirsiniz. Yada Pegasus ile Ankara-Londra Stansted uçup geçebilirsiniz. Bu parkurdaki THY İstanbul aktarmalı uçuşları bazen İstanbul Manchester uçuşlarından çok ucuz olabiliyor. Mantığını anlamıyorum ama bu aktarmalı uçuş fiyatlarını da kontrol etmekte fayda var.

Diğer Şehirlere Uçmak

Bazen yoğunluk dönemlerinde Manchester için direkt uçak biletleri biraz şişmiş fiyatlara ulaşabilir. Bu durumlarda yakındaki havalimanları yada Londra, Birmingham gibi büyük hava limanlarına uçak bileti alıp, buralardan otobüs veya tren ile ulaşabilirsiniz.

Share
Yazan
Tatil Deneyimlerim

Recent Posts

Bolu’nun İncileri Kartalkaya, Abant ve Yedigöller

Ülkemizin her coğrafyası ayrı güzel kuşkusuz ama kar manzarası denilince aklıma ilk Bolu gelir hep.…

1 sene önce

Green Card Çekiliş Tarihleri Açıklandı

Bu sene yapılacak olan Amerika green card çekilişi başvuru tarihleri belli oldu. (daha&helliip;)

1 sene önce

Almanca Dilinin Popülerliği

Avrupa'nın en geniş coğrafyalara yayılmış dillerinden biri Almancadır. Almanca özellikle Almanya, Lihtenştayn, Avusturya, Lüksemburg, İsviçre,…

1 sene önce

Başarılı Bir Gezi Blogu Açmak

Bir gezi blogu açmak, başarılı olmak ve para kazanmak mümkün . Fakat aşağıdaki noktaları aklınızda…

2 sene önce

Seyahat Blogu Yazmaya Başlamak

Sahilde oturup soğuk bir şeyler içerken instagram için fotoğraflar paylaşıp, seyahat blogu yazmak için laptopunuzun…

2 sene önce

Dubai Saat Kaç? Kaç Saat Sürüyor?

Arap yarımadasının doğusunda, tamamen çöl ortasına inşa edilmiş bir vaha izlenimi veren Dubai son dönemim…

2 sene önce