Taylanda En Ucuz Nasıl Gidilir

Uzak doğunun her anlamda harika ülkesi Taylanda nasıl gidilir, bilet ve konaklama masrafları nelerdir, nasıl bu turumu daha ucuza getirebiliri bibi sizlerden gelen sorulara cevap olabilmesi için bu yazıyı hazırlamaya karar verdim. Daha öncede Taylad hakkında gezi rehberi, haritası, uçak bileti, konaklama, eğlence, yeme ve içme, kültür, nerelere gitmeli gibi yazı başlıklarında gezi yazıları paylaşmıştık. Bugün ise bunları nasıl daha ucuza getirebilir aga minvalinde ip uçları sunmaya çalışalım.

Tayland Gezi Rehberi

Uzakoğu’nun bu nadide ülkesi hakkında önceden bilmeniz gerekenleri gezi rehberi yazımızda detaylı anlatmıştık. Malum tamamen farklı bir coğrafyada, iklimi, kültürü, yemekleri ve adetleri farklı bir ülkeye gidiyoruz. Nasıl bir ülkedir, neler yenir, nelere dikkat etmeli, nerede kalmalı, nasıl davranmalı, olumsuz şeylerle karşılaşmamak için kendimizi nasıl korumalıyız gibi farklı başlıklara değinmeye çalışmıştık.

Tayland Ucuz Uçak Bileti

Hindistanın ötesindeki bu Uzakoğunun incisi Tayland ile Türkiye arasındaki mesafe baya var, bu nedenle özellikle aktarmasız uçuşlar bir miktar tuzlu gelebilir. Özellikle skyscanner üzerinden en ucuz uçak bileti bulabilmeniz mümkün. Ayrıca Turna uçak bileti sitesi de zaman zaman Qatar Airways ile güzel kampanyalar yapmakta, bunları da takip etmekte fayda var.

Paylaş

Recent Posts

İzmir’in Sakin İlçesi Foça

Foça, İzmir’in Kuzeyinde bulunan, Çeşme, Alaçatı gibi tatil beldelerinin gölgesinde kalmış ama onlardan hiç de…

Bolu’nun İncileri Kartalkaya, Abant ve Yedigöller

Ülkemizin her coğrafyası ayrı güzel kuşkusuz ama kar manzarası denilince aklıma ilk Bolu gelir hep.…

Green Card Çekiliş Tarihleri Açıklandı

Bu sene yapılacak olan Amerika green card çekilişi başvuru tarihleri belli oldu. (daha&helliip;)

Almanca Dilinin Popülerliği

Avrupa'nın en geniş coğrafyalara yayılmış dillerinden biri Almancadır. Almanca özellikle Almanya, Lihtenştayn, Avusturya, Lüksemburg, İsviçre,…

Başarılı Bir Gezi Blogu Açmak

Bir gezi blogu açmak, başarılı olmak ve para kazanmak mümkün . Fakat aşağıdaki noktaları aklınızda…

Seyahat Blogu Yazmaya Başlamak

Sahilde oturup soğuk bir şeyler içerken instagram için fotoğraflar paylaşıp, seyahat blogu yazmak için laptopunuzun…