THY SkyLife ve SkyLife Business Dergilerine Reklam Vermek

Türk Hava Yolları tarafından yolcularına sunulmak üzere çıkarılan Skylife ve Skylife business dergileri uçaklarda, bilet satış ofislerinde ve CIP/VIP salonlarında ücretsiz olarak yolcular ile buluşmaktadır.

 Bu dergilerde reklam vermek ve bu hedef kitleye ulaşmak için ilgili iletişim bilgilerini ekte bulabilirsiniz.

İster yurt içi ister yurt dışı uçuşlar olsun yolcular bekleme salonları ve uçaklarda karşılaştırları skylife dergisi ile genelde ilgileniyorlar. Gezi yazıları, kampanyalar gibi bilgilerin dikkatli okunduğu bu dergilerde reklam yayınlamak özellikle yolculukla ilişkilendirilmiş özelleşmiş reklam sayfaları oluşturmak firmanızı, markanızı ve ürününüzü duyurmak için eşsiz bir fırsat.

Ayda bir olarak düzenlenen, THY uçakları, yer istasyonları, satış ofisleri, salonlar ve hava alanlarında ziyaretçilerin okumasına ve beğenisine sunulan SkyLife dergisi ayda bir çıkarılmaktadır. Seyehat, gezi, teknoloji, alışveriş, uçuş gibi bilgiler yanında THY ürün ve hizmetlerine yer veren dergi sağlam okuyucu kitlesi ve online takipçisi ile dikkat çekiyor.

Söz konusu SkyLife dergi yani THY Skylife dergisi reklam alımları T Medya tarafından yapılmakta olup, adres ve iletişim bilgileri şöyledir.

T Medya Yatırım ve San. Tic. A.Ş.

Adres: Merkez Mah. 29 Ekim Cad. Türkmedya Binası, No:11 C/51, K.5, Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul,

Tel: 0212 449 12 40

skylife@tmreklam.net

Eğer sizde Türk Hava Yolları ile seyahat eden yolcu profilini hedef müşterileriniz olarak görüyorsanız skylife dergi reklamları ile bu kitleye ulaşabilirsiniz.

Ürün veya hizmetinizin gedef kitlesi low cost yani ekonomik seyahat eden yolcular ise Pegasus, Onur Air, Atlas global ve Bora Jet gibi alternatif havayolu firmalarının dergilerinde reklam vermek daha avantajlı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.