Reklam ve Tanıtım Yazısı

Gezi ve seyahat üzerine tatil deneyimleri paylaşımı yapılan blog web sitemizde reklam ve tanıtım yapabilirsiniz.Reklam alanlarına banner reklamlarınızı verebilir, backlink alabilir veya tanıtım yazısı yayınlatabilirsiniz.

Tatildeneyimlerim.com özgün seyahat, gezi ve tatil yazıları paylaşılan, ilham veren gezi rehberleri sunulan, nerede kalınır, ne yenir, nasıl gidilir, nereleri görmeli gibi p uçları sunan bir gezi blog sitesi olarak her gün artan içeriği ve ziyaretçi sayısı ile sizlere kazandıracak dijital pazarlama imkanları sunmaktadır.

Reklam Türleri:

Banner Reklam: Site genelinde yayınlanan reklamlardır. Logo yanı, sidebar ve yazı içi. Yazı içi reklamlar yazı üstü, devamı kısmından sonra ve yazı sonu olmak üzere üç farklı noktada yer alır. Bunlar için masaüstü ve mobil için ayrı ayrı verebilirsiniz.

Tanıtım Yazısı: Ürün, hizmet, site ve marka tanıtımınızı yapabileceğiniz özgün tanıtım yazıları yayınlayabiliriz. Bu tanıtım yazısı mümkünse 2 adet link, en az 1 resim içermeli ve özgün olmalıdır.

Yazar Gözüyle: Bizim bakış açımız ile ürün, hizmet ve markanız hakkında inceleme ve görüş yazılarıdır.

Sponsorlu İçerik: Yazı veya içeriklerimize sponsor olarak, markalaşma imajınıza katkı sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Gezi: Tatil sektöründeki firma, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için en organik yöntemlerden birisi olan sponsorlu gezi ile fayda sağlarsınız. Bu gezi ile oluşan deneyim ve fikirlerimizi gezi blogu makalesi, instagram paylaşımı ve youtube video paylaşımı ile kitlelere ulaştırmaya çalışırız.

İçerik Pazarlama: Sitemiz içerisinde üretilecek içerikler ile veya mevcut içeriklere ilaveler desteklenecek dijital pazarlama faaliyetleri.

Gezi, Seyahat Blogu Açma Danışmanlığı: İster bir gezgin isterse yeni başlayan olun, bir gezi blogu açmak yada mevcut blogunuzu geliştirmek istiyorsanız birer blog ve girişim profesyoneli olarak danışmanlık hizmeti sunabiliriz.

Dijital Pazarlama: Tatil, seyahat, konaklama, kiralama ve gezi sektörü içerisinde veya alakalı alanlarda hizmet sunuyor, ürün satıyor veya web sitesi işletiyor iseniz, işlerinizi geliştirmek ve gelirinizi arttırmak için sizlere SEO, sosyal medya ve tanıtım gibi başlıklarda dijital pazarlama stratejileri geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

Şu an sitemizde olan reklamlar.

airbnb-hediye-kredi-nasil-kullanilir-300x190 turna-ucuz-tayland-ucak-bileti-bulma-sitesi-nasil-300x250

tatil-blogu-seo-calismasi-paketi-reklam