Taylanda En Ucuz Nasıl Gidilir

Uzak doğunun her anlamda harika ülkesi Taylanda nasıl gidilir, bilet ve konaklama masrafları nelerdir, nasıl bu turumu daha ucuza getirebiliri bibi sizlerden gelen sorulara cevap olabilmesi için bu yazıyı hazırlamaya karar verdim. 

 Daha öncede Taylad hakkında gezi rehberi, haritası, uçak bileti, konaklama, eğlence, yeme ve içme, kültür, nerelere gitmeli gibi yazı başlıklarında gezi yazıları paylaşmıştık. Bugün ise bunları nasıl daha ucuza getirebilir aga minvalinde ip uçları sunmaya çalışalım.

Tayland Gezi Rehberi

Uzakoğu’nun bu nadide ülkesi hakkında önceden bilmeniz gerekenleri gezi rehberi yazımızda detaylı anlatmıştık. Malum tamamen farklı bir coğrafyada, iklimi, kültürü, yemekleri ve adetleri farklı bir ülkeye gidiyoruz. Nasıl bir ülkedir, neler yenir, nelere dikkat etmeli, nerede kalmalı, nasıl davranmalı, olumsuz şeylerle karşılaşmamak için kendimizi nasıl korumalıyız gibi farklı başlıklara değinmeye çalışmıştık.

Tayland Ucuz Uçak Bileti

Hindistanın ötesindeki bu Uzakoğunun incisi Tayland ile Türkiye arasındaki mesafe baya var, bu nedenle özellikle aktarmasız uçuşlar bir miktar tuzlu gelebilir. Özellikle skyscanner üzerinden en ucuz uçak bileti bulabilmeniz mümkün. Ayrıca Turna uçak bileti sitesi de zaman zaman Qatar Airways ile güzel kampanyalar yapmakta, bunları da takip etmekte fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.