Dubai Saat Kaç? Kaç Saat Sürüyor?

Arap yarımadasının doğusunda, tamamen çöl ortasına inşa edilmiş bir vaha izlenimi veren Dubai son dönemim popüler tatil beldelerinden birisi haline geldi.

 Suudi Arabistan, Katar ve Umman arasında yer alan Birleşik Arap Emirliklerinin başkenti Abu Dabiden daha popüler hale gelmiş bir ticaret, finans ve turizm şehri olarak öne çıkıyor.

İstanbul Dubai Arası Uçakla Ne Kadar? = 4 saat 25 dk (Aktarmasız uçuş ile)

Türkiye Dubai Arası mesafe Ne Kadar?= 4.128 km

Türkiye Dubai Arası Saat Farkı?= +1 Saat

Dubai’de Saat Kaç

Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri +4 GMT saat diliminde yer almaktadır. Ülkemiz ise +3 GMT saat diliminde olduğu için aradaki saat farkı +1  olup, Dubai bizden 1 saat ileridedir.

İstanbul Dubai Kaç Saat

Dubai özellikle direkt uçuşların hızla artması ile bilet fiyatlarının makul fiyatlara gelmeye başladığı hem Sabiha Gökçen hem de İstanbul Havalimanlarından çok sayıda sefer olan bir destinasyondur. Yakında artan rekabet ve yeni Dubai seferlerinin başlaması ile fiyatlar daha da düşecek ve rekabet artacaktır.

Dubai Saat Fiyatları

Dubai çölde oluşturulmuş bir tatil ve alışveriş merkezi gibi. Denizi kumu bir yana safari keyfi, çeşitli markaların bol seçenekleri, tatil hediyeleri, otelleri, kano gezileri gibi bir çok farklı yönü ile de güzel bir yer.

Alışveriş demişken erkekler için vazgeçilmez aksesuarlar olan kol saati için de oldukça bol çeşidi ve o meşhur markaların koleksiyonlarına erişebilme imkanı sunuyor. Kısaca Dubai saat fiyatları cazip ve göz kırpıyor.

<

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.