THY Miles And Smiles ile Mil Kazanma

Turkish Airlines için sık uçan yolcu programı olan Miles and Smiles ile uçuşlarınızda ve program ortaklarından yapacağınız alışverişlerinizde mil kazanır ve bu millerle ödül bilet alabilirsiniz.

TK ile başlayıp 9 haneli rakam ile devam bir kart numarası alarak mil kazanma avantajlarından yararlanabilirsiniz. Henüz üye değil iseniz THY ana sayfasından “Miles&Smiles” sekmesi altındaki üye ol bağlantısına tıklayarak Türk Hava Yolları ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Üyeliğiniz ardından Miles&Smiles ile Türk hava Yolları ve Anadolu Jet ile yapacağınız uçuşlar sayesinde mil kazanma şansına sahip olacaksınız. Bu uçuş milleri yanında, program ortakları ile yapacağınız araç kiralama, otel konaklama, akaryakıt, market, sigorta vb. alışverişlerinizden de uçmadan daha karada iken mil kazanma imkanınız olacak.

Böylece biriktirdiğiniz uçuş milleri ile ödül bilet alarak ücretsiz uçak bileti satın alabilirsiniz.

Uçuşardan Mili Kazanma

Yaptığınız her uçuş için uçak biletinizin sınıfına ve uçtuğunuz destinasyonun değerine göre mil kazanırsınız. Uçak biletinizi THY resmi web sitesinden alabileceğiniz gibi, Turna, enuygun vb. bilet sitelerinden alabilirsiniz. Nereden aldığınız fark etmeksizin aynı mili kazanırsınız. Zira çoğu zaman uçak bileti satış sitelerinde daha ucuza Türk hava Yolları uçak biletleri bulunabilmekte.

Program Ortakları İle

Türk Hava Yolları sık uçan yolcu programı Miles and  Smiles ile program ortaklığı yapan bir çok firmada yaptığınız harcamalarda size uçuş mili kazanma şansı verir. Rent a car, otel, restoran, market, petrol,elektronik, aktivite, eğlence parkı vs. bir çok noktadan kolaylıkla mil kazanabilir ve biriktirdiğiniz miller ile ödül bilet alarak bedava uçak bileti alabilirsiniz.

Arkadaşını Davet Ederek

Miles and Smiles üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra “You & friends” sekmesi altından arkadaşlarınızı programa üye olmaya davet edebilirsiniz. Üye olan arkadaşınızın yaptığı ilk uçuşun ardında sizde 500 bonus mili kazanırsınız.

Bunlar yanında üye olarak programın size sunacağı bir çok avantajdan haberdar olabilirsiniz. Zaten yapmakta olduğunuz alışverişleri mile çevirmenin yanında kampanya dönemlerinde ekstra fazladan miller ile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.