En İyi Tatil/Gezi/Seyahat Blogları 2018

Sizlere ilham vereck, gezi notları ile tatil öncesi fikir edinebileceğiniz birbirinden güzel ve harika en iyi seyahat blogları içerisinden beğendiklerimi ve takip ettiklerimi aşağıya sıralamaya çalıştım.

Gezi blogu, tatil blogu ve seyahat blogu esası itibari ile farklı olsalar da, genelde aynı manaya ve birbiri içerisinde kullanıldığı için bizde burada öyle davrandık.

Özellikle seyahatlerini bir deneyim olarak yaşayanları çok daha fazla seviyorum. Ülkemiz modern seyyahlarının blog web siteleri içerisinden benim şahsi olarak en çok beğendiklerimi şöyle sıralayabiliriz.

Bir Hayalin Peşinde

Özellikle cana yakın ve sevecen tavrı ile öne çıkan Deniz Pehlivan 28 yaşında 71 ülke ve 300 şehir gezmiş bir gezgin. Gittiği yerleri sosyal medya hesabı ile tanıtmanın yanında keyihli bir yazma üslubu olan birisi. Web sitesi www.birhayalinpesinde.com ve sosyal medyada @birhayalinpesinde hesaplarını takip etmenizi öneririm. ınstagram hesabı özellikle ilham verici.

Yolda Olmak

Aklından Bir Ülke Tut

Rotasız Seyyah

Ride2world

Bu liste benim takip ettiğim onlarca gezi bloggerları arasından en beğendiklerim. Bu demek değil ki diğerleri kötü. hepsi aytrı bir lezzet, ayrı bir bakış açısı.

Sizde beğendiğiniz gezginleri paylaşarak konuya katkı sağlayabilirsiniz.

<

En İyi Tatil/Gezi/Seyahat Blogları 2018” için bir yorum

  • 2 Ağustos 2017 tarihinde, saat 13:14
    Permalink

    tatil anısı paylaşmak oldukça ilgi çekici ve merak uyandıran bir durum , başkalarını tetiklemeside cabası.
    Bu sene oldukça güzel bir tatil geçirdim , ve her sene artık farklı yerler görmek için kendimi şartladım. zevkle takip edililiyorsunuz.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.