En İyi Tatil/Gezi/Seyahat Blogları

Sizlere ilham verecek, gezi notları ile tatil öncesi fikir edinebileceğiniz birbirinden güzel ve harika en iyi seyahat blogları içerisinden beğendiklerimi ve takip ettiklerimi aşağıya sıralamaya çalıştım.

Gezi blogu, tatil blogu ve seyahat blogu esası itibari ile farklı olsalar da, genelde aynı manaya ve birbiri içerisinde kullanıldığı için bizde burada öyle davrandık.

Özellikle seyahatlerini bir deneyim olarak yaşayanları çok daha fazla seviyorum. Ülkemiz modern seyyahlarının blog web siteleri içerisinden benim şahsi olarak en çok beğendiklerimi şöyle sıralayabiliriz.

Bir Hayalin Peşinde

Özellikle cana yakın ve sevecen tavrı ile öne çıkan Deniz Pehlivan 28 yaşında 71 ülke ve 300 şehir gezmiş bir gezgin. Gittiği yerleri sosyal medya hesabı ile tanıtmanın yanında keyifli bir yazma üslubu olan birisi. Web sitesi birhayalinpesinde.com ve sosyal medyada @birhayalinpesinde hesaplarını takip etmenizi öneririm. Instagram hesabı özellikle ilham verici.

Gezen Mi Bilir?

Çok okuyan mı bilir yoksa çok gezen mi? sorusuna cevap arayanların fikir dünyasına ışık tutacak ve yollarını aydınlatacak güzel bir seyahat blogu. Yurt içi ve yurt dışı seyahat rehberi tadındaki bu gezi blogu tam size göre. Uzun süredir gezenmibilir.com adresinde faydalı bilgileri paylaşmaya önem veren bu tatil blogu benim de severek takip ettiğim içerik mecralarından önde gelenlerden.

Yolda Olmak

Aklından Bir Ülke Tut

Rotasız Seyyah

Tipsiz Gezgin

Ride2world

Bu liste benim takip ettiğim onlarca gezi bloggerları arasından en beğendiklerim. Bu demek değil ki diğerleri kötü. hepsi aytrı bir lezzet, ayrı bir bakış açısı.

Sizde beğendiğiniz gezginleri paylaşarak konuya katkı sağlayabilirsiniz.

One thought on “En İyi Tatil/Gezi/Seyahat Blogları

  • 2 Ağustos 2017 tarihinde, saat 13:14
    Permalink

    tatil anısı paylaşmak oldukça ilgi çekici ve merak uyandıran bir durum , başkalarını tetiklemeside cabası.
    Bu sene oldukça güzel bir tatil geçirdim , ve her sene artık farklı yerler görmek için kendimi şartladım. zevkle takip edililiyorsunuz.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.