THY Wingo Nedir?

Wingo Türk hava Yollarının kampanya, fırsat ve promosyon takip ve duyuru uygulamasına verilen ve yaban kazı maskotlu çalışmadır.

Türkiye’nin en büyük hava yolu şirketinin başarısını devam ettirmek, sadık müşteri oluşturmak ve de low cost yani ucuz ve ekonomik bilet arayışındaki sınıfı yakalamak adına oluşturduğu bir kampanya habercisidir. THY resmi web sitesinden girerek üye olmanız fırsatlar, promosyonlardan, uçak bileti kampanyalarından, yeni açılan uçuş noktalarından ve duyurularda haberdar olmanız kolaylaşır.

Seyyah kaz vurgusu ile Türk Hava Yolları kampanya, fırsat ve yeniliklerden sizi haberdar eden bir uygulama wingo. en ucuz uçak bileti, yeni uçuş noktaları, uçak bileti kampanyaları, hava alanı servisleri, şehir rehberleri ve mil kazanma fırsatları gibi bir çok alanda faydalı içerik sunulmakta.

Dünyayı dolaşmayı seven yaban kazı sloganı ile sizleri #Wingoilekeşfet hastagı üzerinden ve mobil uygulaması ile farklı keşiflere aklınızı ve kalbinizi açmaya ikna etmeye çalışan bir program.

Geçen bunca zaman sonrasında pek de popüler olmasa da Türk hava yollarının promosyonlarını duyurarak sizlere dünyayı keşfetmenin en güzel yolunu sunmayı slogan edinen wingo ile aynı zamanda şehir rehberi gibi de kullanabilirsiniz.

Bulduğunuz wingo kampanyaları ile bilet almadan önce fiyatlara hem THY sitesinden hem de kampanyalı biletlerin satış sitesi olan www.turna.com üzerinden bakmayı ihmal etmeyin. Bazen Turna sitesinden Türk hava yollarının resmi sitesinden daha ucuz fiyatlar olabiliyor. Ayrıca Turna üzerinden de uçak bileti alsanız, miles&smiles üyeliğiniz ile aynı mili kazanırsınız. Neden fazla ödeyesiniz ki?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.